Azucren Velvet Spray rød 150 ml

kr219,00 inkl. MVA

På lager

Produktnummer: DE53003 Kategorier: , Stikkord:
Beskrivelse

Azucren Rød velvet spray er et profesjonelt dekorspray utviklet for å gi en elegant fløyelsfinish på desserter.
Sprayen er ideell for innfarging og overflatebehandling av fettholdige masser som sjokolade, marsipan og sukkerpasta,
og gir et jevnt og dekorativt resultat med intens rød farge.

Bruksområde

Veloursprayen brukes på kalde eller frosne overflater og gir en karakteristisk fløyelseffekt som ofte benyttes
i profesjonelt konditori. Den egner seg godt til kaker, mousse-desserter og dekorative elementer i sjokolade og fondant.

Slik bruker du sprayen

  • Rist godt før bruk
  • Spray i korte intervaller
  • Hold boksen så vertikalt som mulig
  • Rengjør ventilen regelmessig for å unngå tilstopping

Sikkerhet og oppbevaring

  • Må ikke utsettes for sollys eller temperaturer over 50 °C
  • Oppbevares kjølig, rundt 20 °C, og borte fra magnetfelt

INGREDIENSER: Kakaosmør, Spor av vegetabilsk olje (solsikke), Drivgass (food grade): E943a (butan), E943b (isobutan), E944 (propan), Fargestoffer: E129* og E153

*Fargestoffet E129 kan ha en negativ effekt på aktivitet og oppmerksomhet hos barn.

Azucren Rød Velourspray 150 ml er et ideelt valg for bakere og konditorer som ønsker en profesjonell, jevn
og visuelt imponerende overflate på sine kreasjoner.

Tilleggsinformasjon
Merke

Azucren

Farge

rød

Om Azucren
Azucren by Artynnova er en merkevare dedikert til kreative produkter for baking og konditorfag. Den retter seg mot profesjonelle og spesialiserte butikker, og tilbyr et bredt utvalg av ingredienser, produkter og verktøy. Azucren oppdaterer sitt sortiment daglig, med et katalogutvalg i kontinuerlig utvikling for å tilpasse seg markedets behov. Med over 7 000 varelinjer dekker Azucren behovene til enhver profesjonell aktør innen kake- og dessertverdenen.